CHATA MÝTO | Domov - CHATA MÝTO

CHATA MÝTO | Domov - CHATA MÝTO

Prejsť na obsah


Rodinná chata v pokojnom prostredí.
Chata Mýto sa nachádza v pokojnom prostredí obce Mýto pod Ďumbierom, odkiaľ to budete mať blízko k mnohým atrakciám v okolí.

A čo všetko môžete vidieť a zažiť v Mýte pod Ďumbierom? Relax si vychutnáte vo wellness hoteloch Bystrá a Partizán, zahráte si golf na Golfovom ihrisku Gray Bear Tále, preveziete sa Čiernohronskou železnicou a v neposlednom rade si užijete prekrásnu prírodu plnými dúškami. Počas zimného obdobia tu na Vás čakajú svahy lyžiarskych stredísk Ski Mýto pod Ďumbierom, Ski Tále a Ski Jasná - Chopok.

Chata je v celoročnej prevádzke a svojim priestorom ponúka komfortné ubytovanie pre 8 osôb. Chatu tvorí spoločenská miestnosť s krbovými kachľami, televízorom s káblovým príjmom, rádiom, spoločenskými hrami a veľkým gaučovým sedením, ktoré po rozložení využijete ako prístelku pre dve osoby. V rámci tejto miestnosti si pripravíte vlastné pokrmy v kompletne zariadenej kuchynke a v kruhu blízkych si ich vychutnáte za jedálenským stolom so stoličkami.

Zaslúžený oddych a príjemný spánok na Vás čaká v niektorej z dvoch 2-lôžkových spální s manželskou posteľou a možnosťou prístelky na pohodlnej pohovke. V chate sa nachádza aj kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou, žehličkou a samostatná toaleta. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Váš voľný čas môžete tráviť posedením na terase i v altánku a spríjemniť si ho grilovaním na grile či opekaním na ohni. V prípade potreby si Vaše lyže a bicykle odložíte v pivničnom priestore. Autá si zaparkujete priamo pri chate. Príďte stráviť Vašu dovolenku do Mýta pod Ďumbierom a vyberte si naše komfortné ubytovanie. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Chate Mýto!

Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty
Návrat na obsah